Prevencia


Prevencia je asi to najhlavnejšie v našej práci z toho dôvodu, že predísť problému je určite lepšie, ako potom problém riešiť. V rámci tejto činnosti robíme besedy pre žiakov a študentov na školách. Základných (7. - 9. ročník), stredných, ale už sme boli aj na vysokej škole. Okrem toho robíme besedy aj v iných zariadeniach ako detské domovy, špeciálne školy, reedukačné centrá. 

Robili sme besedy už aj pre dospelých vo firmách, kde zamestnávateľ mal záujem, aby sa jeho zamestnanci mali možnosť opýtať otázky, ktoré sa v bežnom živote opýtať nemajú koho. Aby vedeli ako správne komunikovať so svojimi deťmi na tak citlivú tému akou závislosť je.

Tieto besedy robí Samuel Bogár a sú rozdelené na dve časti. V prvej Samo povie nejaké informácie zo svojho života (života bývalého narkomana, gamblera) kde dá poslucháčom nejaké body, ktorých sa môžu zachytiť a následne v druhej časti zodpovedá otázky svojich poslucháčov.

Spätnú väzbu od žiakov a študentov na tieto besedy si môžete pozrieť v komentároch pod fotkami na našom facebooku.


Prečítajte si aj spätnú väzbu riaditeľov a protidrogových koordinátorov škôl, ktoré sme už navštívili.

P.S. Ak ste si prečítali odozvu zo škôl a myslíte si, že naša práca v rámci protidrogovej prevencie medzi deťmi a mladými ľuďmi má význam, tak podporte túto činnosť trvalým príkazom, alebo jednorazovým vkladom priamo na náš bankový účet : IBAN SK0509000000005068810379.

Ďakujeme.

Registrácia školy

Ak máte záujem, aby bola vaša škola zaradená do kalendára na besedu, prípadne máte akékoľvek otázky, vyplňte prosím formulár nižšie.

Ak nás chcete kontaktovať aj telefonicky, môžete tak urobiť na čísle +421 940 227 291, v každom prípade nám však uľahčíte prácu, ak nám najskôr zanecháte kontakt a poznámky vo formulári.