O čom bude tento blog?

V tomto blogu si môžete prečítať môj subjektívny pohľad a názor na rôzne témy, ktoré sa budú  dotýkať problémov závislosti. Budem písať väčšinou z môjho pohľadu bývalého narkomana, to znamená, že budem často používať slovo droga, prípadne možno aj menovať konkrétne nejaké drogy, no to vôbec neznamená to, že to bude platiť len pre narkomanov. Tieto veci platia väčšinou aj keď k nim pridáte nejakú inú konkrétnu závislosť.

Ja viem, že na internete si môžete nájsť kopec informácií, no chcem ponúknuť aj môj pohľad na niektoré veci.

Môj pohľad nie je pohľad experta, ktorý má vyštudovanú školu na to, aby sa mohol vyjadrovať. Nemám žiaden diplom, ale mám prežitých viac ako 12 rokov na drogách a vyše 20 ročnú prax. Ak by ste pozreli do mojej starej zdravotnej karty, tak sa dočítate, že som mal problém aj s gamblerstvom.

Možno som vás teraz trošku pohoršil, že prečo by ste mali čítať takého človeka, no chcem vám ponúknuť aj iný pohľad. Pohľad človeka, ktorý je k dnešnému dňu už veľa rokov slobodný od závislosti a ktorý vie podľa svojich vlastných prežitých skúseností aké to je žiť život narkomana.

Budem rád, keď nás budete sledovať a ak by ste mali otázky, tak ich môžete kľudne zadávať cez náš Facebook, Instagram, pripadne cez kontakty, ktoré sú uvedené na tejto stránke.

Samo Bogár